İllüstrasyon Ahşap Tablo Modelleriyle Yeni Dekorasyon Fikirleri

İllüstrasyon sanatı, ahşap ile buluştu. Bu defa, çevreye duyarlı ve sağlıklı bir dekorasyon fikri açığa çıktı. Yenilenebilirlik felsefesiyle, ev dekorasyonuna güzel bir başlangıç yaptık.

İllüstrasyon ahşap tablolar çeşitli dekoratif tablolar ile şekillenmeye başlamış olan yeni bir dekorasyon akımı.Ahşap tablolar, üzerinde hiçbir suni işlem yapılmadan doğal üretim aşamalarından geçirilerek üretiliyor. Seçimini yaptığımız tablo resimleri, kendi üretim alanımızda tasarlanıyor ve aynı alanda baskıya giriyor. Tabloları titizlikle tasarlıyor, titizlikle baskıdan çıkarıyoruz.

Ahşap kullanmamızın nedeni, tamamen şeffaflık ve kendine özgülük ile ilgili. Her ağacın kendine has bir karakteri var, işte bu kendine has karakter baskı teknolojisiyle buluştuğunda mucize bir tasarım ortaya çıkıyor. Ürettiğimiz her tablo birbirinden bağımsız ve benzersiz karakterlere sahip. 

Kapalı alanlarda yenilikçi tablo fikirleri arayanlar, her yerde ve herkeste olan tablolardan sıkılanlar için tasarladığımız ürünler yakın bir zamanda çeşitlenerek çoğaldı.

Kahveyi, kediyi, geceyi, kitapları, şiiri seviyoruz. Sevgimizi, hâyâllerimizi ve ufkumuzu geliştiren bizi yansıtan resimlere ihtiyaç duyuyoruz.

İllüstrasyon tablolar, uv baskı ile elde edilmektedir. 

kedi ahşap tablo
kedi tabloları
kedili tablo

Ahşap tablolar, 8 mm’lik doğal ağaç üzerine basılıyor. Askı aparatları ve ambalajıyla gönderiliyor.